Ürün Güven List
  • ORJİNAL ÜRÜN
  • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • HEDİYE DENEME ÜRÜNLER
SON BAKTIĞINIZ ÜRÜNLER
 
Atoderm Intensive Balm 500 ml
Atoderm Intensive Balm 500 ml

Atoderm Intensive Balm 500 ml

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 229,50 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 195,08 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3701129802076
BİODERMA 3 AL 2 ÖDE KAPAMYASI

Bioderma Atoderm Intensive Balm 500 ml

Atopiye eğilimli cilde sahip bebek, çocuk ve yetişkinler için cilt bariyerini onarmaya yardımcı nemlendirici bakım kremi.

Bioderma Atoderm Intensive Balm, atopiye eğilimli cilde sahip bebek, çocuk ve yetişkinler için cilt bariyerini onarmaya ve yapılandırmaya yardımcı bakım kremidir. İçeriğinde yer alan Lipigenium kompleksi ile cildin koruyucu bariyerinin yeniden yapılandırılmasına destek olur, alan Skin Barrier Therapy kompleksi ile de yoğun kuruluğa neden olan dış etkenlerin ciltte tutunmasını önlemeye yardımcı olurken ciltte meydana gelen rahatsızlık hissine karşı etkili bakım sağlar, Kanola ve ayçiçek yağları ile cildi derinlemesine besler ve nemlendirir.  Ciltteki yoğun kuruluk nedeniyle oluşan kızarıklık hissinin giderilmesine yardımcı olurken içerdiği aktif bileşen PEA ile de kuruluğun neden olduğu kaşıntı hissini yatıştırmaya destek olur. Cilt tarafından kolayca emilir. Paraben içermez ve kokusuzdur.

Kullanım Önerisi:

Atoderm Intensive Foaming Gel ya da Atoderm Shower Oil ile temizlediğiniz cildinize günde bir veya iki kez uygulayabilirsiniz. Yüz ve vücut kullanımı için uygundur. Yetişkinler, çocuklar ve bebekler (prematüre bebekler hariç) tüm ailenin kullanabilmesi için uygundur.

Uygun Cilt Tipi:

Atopiye eğilimli ciltler.

Ürün İçeriği:

AQUA/WATER/EAU, GLYCERİN, PARAFFİNUM LİQUİDUM / MİNERAL OİL / HUİLE MİNERALE, HELİANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OİL, BEHENYL ALCOHOL, SUCROSE STEARATE, CANOLA / CANOLA OİL / HUİLE DE COLZA, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODİUM ACRYLOYLDİMETHYL TAURATE COPOLYMER, PENTYLENE GLYCOL, BETASİTOSTEROL, XYLİTOL, ZİNC GLUCONATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PALMİTAMİDE MEA, 1,2-HEXANEDİOL, CAPRYLYL GLYCOL, DİSODİUM EDTA, SODİUM HYDROXİDE, RHAMNOSE, SODİUM LAUROYL LACTYLATE, POLYSORBATE 60, SORBİTAN İSOSTEARATE, TOCOPHEROL, PHYTOSPHİNGOSİNE, CERAMİDE NP, MANNİTOL, ETHYLHEXYLGLYCERİN, CERAMİDE AP, CHOLESTEROL, CARBOMER, XANTHAN GUM, CİTRİC ACİD, CERAMİDE EOP.