Ürün Güven List
  • ORJİNAL ÜRÜN
  • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • HEDİYE DENEME ÜRÜNLER
SON BAKTIĞINIZ ÜRÜNLER
 
Bioderma Abcderm H2O 100ml
Bioderma Abcderm H2O 100ml

Bioderma Abcderm H2O 100ml

0,00
Fiyat : 20,76 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3401395376645

ABCDerm H2O 100 ml

Bebeklerin yüz, göz çevresi ve bez bölgesi için durulama gerektirmeyen arındırıcı ve temizleyici misel su.

ABCDerm H2O, bebeklerin hassas cildini nazikçe temizlemeye ve koruyucu film tabakasını korumaya yardımcı temizleyici misel sudur. İçeriğinde yer alan misel tanecikler ile bebeklerin hassas cildinin kirden arındırılmasına yardımcı olur. Bez bölgesi, cilt kıvrımları, eller, yüz ve göz çevresi için kullanımı uygundur. Hassas cilde sahip bebek ve çocukların cildi için idealdir. Cildi nemlendirir, cilt bariyerini korur ve kirden arındırır. Bebeğinizin cildinde yağlı olmayan, ferah ve nemlendirici bir etki bırakır. Bebek ve çocukların hassas cildini temizlemek amacıyla, ABCDerm Dermatolojik Güvenlik İlkeleri’ne uygun olarak özenle üretilmiştir. Durulama gerektirmez ve gözleri yakmaz. Sabun, alkol ve paraben içermez.

Kullanım Önerisi:

Bebek ve çocukların hassas cildine bir pamuk yardımıyla uygulayınız, nazikçe temizleyiniz ve uygulamaya cilt yeterli şekilde temizlenene kadar devam ettiriniz. Sonrasında nazikçe kurulayınız. Yeni doğan bebeklerde kullanılabilir. (Prematüre bebekler hariç).

Uygun Cilt Tipi:

Tüm ciltler.

Ürün İçeriği:

AQUA/WATER/EAU, PEG-6 CAPRYLİC/CAPRİC GLYCERİDES, DİSODİUM PHOSPHATE, DİSODİUM EDTA, ALLANTOİN, CETRİMONİUM BROMİDE, CİTRİC ACİD, FRAGRANCE.