Ürün Güven List
  • ORJİNAL ÜRÜN
  • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • HEDİYE DENEME ÜRÜNLER
SON BAKTIĞINIZ ÜRÜNLER
 
Bioderma Abcderm Relaxing Oil 200ml
Bioderma Abcderm Relaxing Oil 200ml

Bioderma Abcderm Relaxing Oil 200ml

0,00
Fiyat : 92,80 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3401396936480

ABCDerm Relaxing Oil 200 ml

Bebek ve çocukların hassas cildi için besleyici, yatıştırıcı ve rahatlatıcı masaj yağı.

ABCDerm Relaxing Oil, bebek ve çocukların hassas cildi için besleyici, yatıştırıcı ve rahatlatıcı masaj yağıdır. İçeriğinde yer alan kayısı çekirdeği ve ayçiçeği tokumu yağları ile bebek ve çocukların hassas cildini nemlendirir ve yatıştırılmasına yardımcı olurken aynı zaman cilt bariyerini güçlendirir. Bebeğinize masaj yaparak cildini rahatlatırken aynı zamanda nemlendirilmesine destek olur. Ciltte yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. Çok yüksek cilt toleransına sahiptir. Kıyafetlerde leke bırakmaz. Cildin nem seviyesini korurken cildin yumuşaklık kazanmasına da yardımcı olur. Paraben içermez. Günlük kullanım için uygundur. ABCDerm Dermatolojik Güvenlik İlkeleri’ne uygun olarak özenle üretilmiştir.

Kullanım Önerisi:

Banyodan sonra, ellerinizin arasına bir miktar yağ alıp ısıtınız ve bebeğinizin cildine dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Kireçli suyun kurutucu etkilerini önlemek için direkt olarak banyo suyuna dökebilirsiniz (1-2 doz yeterlidir). Küveti kayganlaştırabilir. Göz çevresi ile temasından kaçınınız. Prematüre bebekler hariç yeni doğanlarda kullanılabilirsiniz. 

Uygun Cilt Tipi:

Tüm cilt tipleri.

Ürün İçeriği:

CAPRYLİC/CAPRİC TRİGLYCERİDE, HELİANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OİL, PRUNUS ARMENİACA (APRİCOT) KERNEL OİL, PEG-40 SORBİTAN PEROLEATE, TOCOPHEROL, FRAGRANCE (PARFUM).

Benzer Ürünler