Ürün Güven List
  • ORJİNAL ÜRÜN
  • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • HEDİYE DENEME ÜRÜNLER
SON BAKTIĞINIZ ÜRÜNLER
 
Bioderma Atoderm Gentle Shower Gel 1Lt
Bioderma Atoderm Gentle Shower Gel 1Lt

Bioderma Atoderm Gentle Shower Gel 1Lt

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 179,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 152,15 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3401399372926

Bioderma Atoderm Shower Gel 1 litre

Normal, kuru ve hassas ciltler için nemlendirici ve koruyucu temizleme jeli.

Bioderma Atoderm Shower Gel, normal, kuru ve hassas ciltler için cildi nazikçe temizler, arındırır ve cildin doğal dengesini korumaya yardımcı temizleyici duş jelidir. İçeriğinde yer alan Gliserin ile cildi derinlemesine nemlendirir, D.A.F kompleksi ile cildin tolerans eşiğinin yüksektilmesine yardımcı olur ve Bakır sülfat ile cildi derinlemesine arındırır. Hassas ciltler için de kullanımı uygundur. Duştan sonra cildinizde yumuşak bir his bırakır. Cildin pH seviyesi ile uyumludur. Yetişkinler, çocuklar ve bebekler (prematüre bebekler hariç) tüm ailenin kullanabilmesi için uygundur.

Kullanım Önerisi:

Nemli cildinize masaj yaparak köpürterek uygulayınız ardından bol su ile durulayınız ve nazikçe kurulayınız. Günlük kullanım için uygundur. Daha etkili bir sonuç için Atoderm Cream kullanmanızı tavsiye ederiz.

Uygun Cilt Tipi:

Normal, kuru ve hassas ciltler.

Ürün İçeriği:

WATER, SODİUM LAURETH SULFATE, COCOBETAİNE, SODİUM LAUROYL SARCOSİNATE, GLYCERİN, METHYLPROPANEDİOL, MANNİTOL, XYLİTOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLİGOSACCHARİDES, COPPER SULFATE, COCOGLUCOSİDE, GLYCERYL OLEATE, SODİUM CHLORİDE, DİSODİUM EDTA, CAPRYLOYL GLYCİNE, CİTRİC ACİD, SODİUM HYDROXİDE, FRAGRANCE, PARFÜM.

Benzer Ürünler