Ürün Güven List
  • ORJİNAL ÜRÜN
  • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • HEDİYE DENEME ÜRÜNLER
SON BAKTIĞINIZ ÜRÜNLER
 
Bioderma Atoderm Pain Cilt temizleyici 150 gr
Bioderma Atoderm Pain Cilt temizleyici 150 gr

Bioderma Atoderm Pain Cilt temizleyici 150 gr

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 49,50 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 42,08 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3401399373527
BİODERMA 3 AL 2 ÖDE KAPAMYASI

Bioderma Atoderm Intensive Bar 150 gr

Çok kuru ve atopiye eğilimli ciltler için yoğun nemlendirici kalıp temizleyici bar.

Bioderma Atoderm Intensive Bar, çok kuru ve atopiye eğilimli ciltler için yoğun nemlendirici ve cildin doğal dengesini korumaya yardımcı temizleyici bardır. Parfüm içermeyen formülü ile cilt dengesine zarar vermeden ve kurutmadan nazikçe temizler. İçeriğinde yer alan Skin Barrier Therapy kompleksi ile yoğun kuruluğa neden olan dış etkenlerin ciltte tutunmasını önlemeye yardımcı olurken ciltte meydana gelen rahatsızlık hissine karşı etkili bakım sağlar. Gözenekleri tıkamaz ve göz çevresi için kullanıma uygundur. İçeriğinde yer alan Gliserin ve Shea Yağı ile ciltte nemlendirici ve besleyici etki sağlar. Yetişkinler, çocuklar ve bebekler (prematüre bebekler hariç) tüm ailenin kullanabilmesi için uygundur.

Kullanım Önerisi:

Nemli yüzünüze, ellerinize ve vücudunuza masaj yaparak köpürtünüz ve bol su ile durulayınız. Nazikçe kurulayınız. Günlük kullanım için uygundur. Daha etkili bir sonuç için Atoderm Cream kullanmanızı tavsiye ederiz.

Uygun Cilt Tipi:

Çok kuru ve atopiye eğilimli ciltler.

Ürün İçeriği:

SODİUM PALMATE, SODİUM PALM KERNELATE, AQUA/WATER/EAU, BUTYROSPERMUM PARKİİ (SHEA) OİL, GLYCERİN, SODİUM CHLORİDE, ZİNC SULFATE, MANNİTOL, POLYSORBATE 20, XYLİTOL, RHAMNOSE, TETRASODİUM EDTA, TETRASODİUM ETİDRONATE, NİACİNAMİDE, FRUCTOOLİGOSACCHARİDES.

Benzer Ürünler