Ürün Güven List
  • ORJİNAL ÜRÜN
  • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • HEDİYE DENEME ÜRÜNLER
SON BAKTIĞINIZ ÜRÜNLER
 
Bioderma Geniş Gözeneklere Karşı Set
Bioderma Geniş Gözeneklere Karşı Set

Bioderma Geniş Gözeneklere Karşı Set

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 229,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 194,65 TL(KDV Dahil)
Barkod : 9900000022846
BİODERMA 3 AL 2 ÖDE KAPAMYASI

Bioderma Sebium Pore Refiner 30 ml

Karma, yağlı ve akneye eğilimli ciltler için gözenekleri sıkılaştırmaya yardımcı ve arındırıcı bakım kremi.

Bioderma Sebium Pore Refiner, karma, yağlı ve akneye eğilimli ciltler için gözenekleri sıkılaştırmaya ve cilt pürüzlerine karşı etkili arındırıcı bakım kremidir. Geliştirilmiş formülü ile ciltteki gözenek görünümünü en aza indirgemeye yardımcı olur. Ciltteki aşırı sebum (yağ) seviyesini dengelemeye çalışır ve dengesi sağlanan cilt temizlendiğinde gözenekler giderek kapanır ve daha az görülür bir hale gelir. Parlamayı kontrol altına alır ve matlaştırıcı pudra formülü ile parlayan bölgelerin mat bir görünüm kazanmasını sağlar. Cildin doğal parlaklığını geri kazandırmayı hedefler ve cildin doğal yapısının korunmasına yardımcı olur.

Kullanım Önerisi:

Günde bir veya iki kez temizlenmiş cildinize masaj yaparak uygulayınız. Cildinizi temizlemek için Sebium Foaming Gel veya Sebium Lotion kullanmanızı tavsiye ederiz. Karma ciltler için; T bölgesine (alın, burun, çene) uygulanması tavsiye ederiz. Yağlı ciltler için; tüm yüze uygulanması tavsiye ederiz.

Uygun Cilt Tipi:

Karma, yağlı ve akneye eğilimli ciltler.

Ürün İçeriği:

AQUA/WATER/EAU, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, DİPROPYLENE GLYCOL, CYCLOPENTASİLOXANE, CYCLOHEXASİLOXANE, DİMETHİCONE, GLYCERİN, BUTYLENE GLYCOL, FOMES OFFİCİNALİS (MUSHROOM) EXTRACT, SODİUM POLYACRYLATE, SALİCYLİC ACİD, DODECYL GALLATE, GİNKGO BİLOBA LEAF EXTRACT, MANNİTOL, XYLİTOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLİGOSACCHARİDES, LAMİNARİA OCHROLEUCA EXTRACT, SİLİCA, TRİDECETH-6, C30-45 ALKYL CETEARYL DİMETHİCONE CROSSPOLYMER, LAURYL PEG/PPG- 18/18 METHİCONE, CAPRYLİC/CAPRİC TRİGLYCERİDE, MİNERAL OİL (PARAFFİNUM LİQUİDUM), PENTYLENE GLYCOL, 1,2-HEXANEDİOL, PEG/PPG-18/18 DİMETHİCONE, CAPRYLYL GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL, SODİUM HYDROXİDE, CİTRİC ACİD, DİSODİUM EDTA, FRAGRANCE (PARFUM).

Bioderma Sebium Exfoliating Gel 100 ml

Karma, yağlı ve akneye eğilimli ciltler için peeling etkili cildi kirden ve yağdan arındırıcı temizleyici jel.

Bioderma Sebium Exfoliating Gel, karma, yağlı ve sivilceye eğilimli ciltler için cilt yüzeyini arındırmaya, hücresel yenilenmenin sağlanmasına yardımcı peeling etkili temizleyici jeldir. İçeriğinde yer alan Fluidavtic kompleksi ile cildin sebum (yağ) seviyesini dengeler. Ciltteki gözenekleri arındırmaya ve sıkılaştırmaya destek olur. Cildi kir ve fazla yağdan arındırırken peeling etkisi ile ciltteki ölü hücreleri arındırır. Ciltte siyah nokta, akne ve sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Gel yapısı ile cildinizi yağ, kir ve makyaj kalıntılarından temizler. Cildinizin doğal bir canlılık kazanmasını sağlar.

Kullanım Önerisi:

Nemli yüzünüze 1-2 dakika dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Uygulandıktan sonra yüzünüzü bol su ile durulayınız ve nazikçe kurulayınız. Haftada bir veya iki kez uygulanabilir. Göz çevresi ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Cilt bakımınızı tamamlamak için arındırdığınız cildinize Bioderma Sebium Bakım Kremi’ni kullanmanızı tavsiye ederiz.

Uygun Cilt Tipi:

Karma, yağlı ve akneye eğilimli ciltler.

Ürün İçeriği:

AQUA/WATER/EAU, CELLULOSE ACETATE, SODİUM LAURETH SULFATE, XANTHAN GUM, LAURYL GLUCOSİDE, GLYCOLİC ACİD, SODİUM CİTRATE, SODİUM HYDROXİDE, SALİCYLİC ACİD, MANNİTOL, XYLİTOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLİGOSACCHARİDES, PROPYLENE GLYCOL, GİNKGO BİLOBA LEAF EXTRACT, FRAGRANCE (PARFUM).

Benzer Ürünler