Ürün Güven List
  • ORJİNAL ÜRÜN
  • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • HEDİYE DENEME ÜRÜNLER
SON BAKTIĞINIZ ÜRÜNLER
 
Bioderma Hassas Ciltler Yatıştırıcı Bakım Seti (Kuru Normal Ciltler)
Bioderma Hassas Ciltler Yatıştırıcı Bakım Seti (Kuru Normal Ciltler)

Bioderma Hassas Ciltler Yatıştırıcı Bakım Seti (Kuru Normal Ciltler)

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 289,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 245,65 TL(KDV Dahil)
Barkod : 9900000055648

Bioderma Sensibio Rich Cream 40 ml

Kuru, çok kuru ve hassas ciltler için cildi derinlemesine besleyen ve nemlendiren günlük bakım kremi.

Bioderma Sensibio Rich Cream, kuru, çok kuru ve hassas ciltler için cildi derinlemesine besleyen, nemlendiren ve cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı günlük bakım kremidir. İçeriğinde yer alan Toleridine patenti ve patenli D.A.F kompleksi ile cildin tolerans seviyesinin yükseltilmesine yardımcı olurken aynı zamanda cildin iç ve dış etkenlere karşı güçlendirmeye ve korumaya destek olur. Ciltte kuruluktan kaynaklı oluşan gerginliği yatıştırmaya yardımcı olur. Yumuşak yapısı ile cilt yüzeyinde kolayca emilir ve serbest radikal önleyici içeriği sayesinde cildinizin korunmasına destek olur. Gözenekleri tıkamaz ve pullanmaya neden olmaz. Parfüm ve koruyucu içermez. Makyaj bazı olarak kullanılabilir.

Kullanım Önerisi:

Günde bir veya iki kere Sensibio DS+ Foaming Gel ya da Sensibio H2O ile önceden temizlediğiniz yüz ve boyun bölgenize masaj yaparak uygulayınız. Cilt bakımınızı tamamlamak için rahatlatıcı ve nemlendirici bakım sağlayan Sensibio Mask kullanmanızı tavsiye ederiz.

Uygun Cilt Tipi:

Kuru, çok kuru ve hassas ciltler.

Ürün İçeriği:

WATER (AQUA), MİNERAL OİL (PARAFFİNUM LİQUİDUM), GLYCERİN, TRİDECYL TRİMELLİTATE, GLYCOL PALMİTATE, CAPRYLİC/CAPRİC TRİGLYCERİDE, TRİCETEARETH-4 PHOSPHATE, FRUCTOOLİGOSACCHARİDES, MANNİTOL, PERSEA GRATİSSİMA (AVOCADO) OİL UNSAPONİFİABLES, XYLİTOL, GLYCYRRHETİNİC ACİD, RHAMNOSE, LAMİNARİA OCHROLEUCA EXTRACT, GLYCOL STEARATE, PEG-2 STEARATE, PENTYLENE GLYCOL, ACRYLATES/ C10- 30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CAPRYLYL GLYCOL, 1,2- HEXANEDİOL, DİSODİUM EDTA, XANTHAN GUM, SODİUM HYDROXİDE.

Bioderma Sensibio Eye Contour Gel 15 ml

Hassas ve toleransı düşük göz çevresi için yatıştırıcı ve nemlendirici bakım kremi.

Bioderma Sensibio Eye Contour Gel, hassas ve toleransı düşük göz çevresi için yoğun nemlendirici ve yatıştırıcı bakım kremidir. Göz çevresinde oluşan gerginlik ve rahatsızlık hissinin yatışmasına, şişkinliklerin ve ince kırışıklıkların görünümünü azaltmaya ve cildin nemlendirilmesine ve rahatlatılasına yardımcı olur. İçerdiği Toleridine patenti ile cildin tolerans seviyesinin yükseltilmesine destek olur. İçeriğinde yer alan Kafein ile göz altı düzensizliklerine karşı bakım sağlarken, Hyalüronik Asit ile göz çevrenin nemlendirmeye ve rahatlatmaya yardımcı olur. Jel formülü ile göz çevresini rahatlatıp nemlendirerek aynı zamanda göz çevresinde oluşan kuruluğu giderir. Parfüm ve koruyu içermez. Hipoalerjeniktir. Kontakt lens kullanıcılarının kullanımı için uygundur.

Kullanım Önerisi:

Günde bir veya iki kez temizlenmiş göz çevrenize parmak uçarınızla hafif masaj yaparak uygulayınız. Cildinizi temizlemek için Sensibio H2O ya da Sensibio Foaming Gel kullanmanızı tavsiye ederiz.

Uygun Cilt Tipi:

Hassas ve toleransı düşük ciltler.

Ürün İçeriği:

WATER/AQUA, GLYCERİN, DİMETHİCONE, POLYETHYLENE, TRİDECYL TRİMELLİTATE, CAPRYLİC/CAPRİC TRİGLYCERİDE, İSOSTEARYL ALCOHOL, BUTYLENE GLYCOL COCOATE, FRUCTOOLİGOSACCHARİDES, MANNİTOL, XYLİTOL, CAFFEİNE, SODİUM HYALURONATE, GLYCYRRHETİNİC ACİD, RHAMNOSE, LAMİNARİA OCHROLEUCA EXTRACT, ACRYLATES/ C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PENTYLENE GLYCOL, 1,2-HEXANEDİOL, CAPRYLYL GLYCOL, DİSODİUM EDTA, SODİUM HYDROXİDE, ETHYLCELLULOSE.

Benzer Ürünler