Ürün Güven List
  • ORJİNAL ÜRÜN
  • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • HEDİYE DENEME ÜRÜNLER
SON BAKTIĞINIZ ÜRÜNLER
 
Bioderma Nemsiz Ciltler Günlük Bakım Seti
Bioderma Nemsiz Ciltler Günlük Bakım Seti

Bioderma Nemsiz Ciltler Günlük Bakım Seti

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 408,50 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 347,23 TL(KDV Dahil)
Barkod : 9900000055651
BİODERMA 3 AL 2 ÖDE KAPAMYASI

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30, 40 ml

Kuru, çok kuru ve nemsiz ciltler için nemlendirici, cilde ışıltı veren ve UV ışınlarına karşı koruma sağlayan bakım kremi.

Bioderma Hydrabio Perfecteur SPF30, kuru, çok kuru ve nemsiz ciltler için gün içerisinde maruz kalınan çevresel faktörler nedeniyle nemsiz kalan ciltte oluşan ince çizgileri ve gerginlik hissini azaltmaya yardımcı bakım kremidir. İçeriğinde yer alan Aquagenium patenti ile cildin doğal nemlendireme sürecini yeniden harekete geçirerek ciltteki su dolaşımını artırmaya yardımcı olur, Hyalüronik Asit ve E Vitamini ile cildi derinlemesine nemlendirir, kaybettiği ışıltısına yeniden kavuşturur ve ince çizgilerin görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur. İçerdiği yatıştırıcı aktif bileşenler ile cildin doğal ışıltısına yeniden kavuşmasına ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. İçerdiği SPF30 ile de cildinizi güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı korur ve güneşin zararlı ışınlarının neden olduğu erken cilt yaşlanmasına karşı bakım sağlar. Makyaj bazı olarak da kullanabilirsiniz.

Kullanım Önerisi:

Sabahları Hydrabio H2O ya da Hydrabio Tonique ile temizlediğiniz yüz ve boyun bölgenize hafif masaj eşliğinde uygulayınız.

Uygun Cilt Tipi:

Kuru, çok kuru ve nemsiz ciltler.

Ürün İçeriği:

AQUA/WATER/EAU, GLYCERİN, OCTOCRYLENE, ETHYLHEXYL SALİCYLATE, CYCLOPENTASİLOXANE, DİMETHİCONE, DİPROPYLENE GLYCOL, BUTYL METHOXYDİBENZOYLMETHANE, CETYL ALCOHOL, POLYMETHYLSİLSESQUİOXANE, NİACİNAMİDE, PHENYLBENZİMİDAZOLE SULFONİC ACİD, STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER, ARACHİDYL ALCOHOL, HDİ/TRİMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER, ARGİNİNE, CYCLOHEXASİLOXANE, BEHENYL ALCOHOL, C30-45 ALKYL CETEARYL DİMETHİCONE CROSSPOLYMER, MİCA (Cİ 77019), HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODİUM ACRYLOYLDİMETHYL TAURATE COPOLYMER, PENTYLENE GLYCOL, TOCOPHERYL ACETATE, ARACHİDYL GLUCOSİDE, TİTANİUM DİOXİDE (Cİ 77891), DİSODİUM EDTA, PEG-8 LAURATE, SALİCYLİC ACİD, MANNİTOL, XYLİTOL, HEXYLDECANOL, SODİUM HYDROXİDE, RHAMNOSE, POLYSORBATE 60, SORBİTAN İSOSTEARATE, PYRUS MALUS (APPLE) SEED EXTRACT, BRASSİCA CAMPESTRİS (RAPESEED) STEROLS, RED 33 (Cİ 17200), TOCOPHEROL, FRAGRANCE (PARFUM).

Bioderma Hydrabio H2O 500 ml

Nemsiz ciltler için nemlendirici etkili ve makyaj çıkarıcı durulama gerektirmeyen temizleyici misel su.

Bioderma Hydrabio H2O, nemsiz ciltler için içeriğindeki Aquagenium patensi ile uzun süreli nemlendirme etkisi ile, cildin canlılığına ve parlaklığına tekrar kavuşmasına yardımcı olur. İçerdiği miseller ile cildin derinlemesine temizler, yüz ve göz makyajını nazikte temizler. Cildinizin yatışmasına ve arınmasına yardımcı olur. Cildin su tutma kapasitesinin artırılmasına ve cildinizin alt ve üst katmanlarını nemlendirerek cilt yüzeyinin nemli kalmasını sağlar. Anında ve uzun süreli nemlendirme etkisi ile cildi rahatlatır, cildin esneklik ve canlılığını yeniden kazanmasına yardımcı olur. Geliştirilmiş formülü ile mükemmel bir göz çevresi ve cilt toleransına sahiptir.

Kullanım Önerisi:

Sabah ve akşam bir pamuk parçası yardımı ile cildinizi temizleyiniz ve/veya makyajı çıkarınız. Durulama gerektirmez. Uyguladıktan sonra cilt bakımınızı tamamlamak için Hydrabio Tonique kullanmanızı tavsiye ederiz.

Uygun Cilt Tipi:

Nemsiz ciltler.

Ürün İçeriği:

AQUA/WATER/EAU, GLYCERİN, PEG-6 CAPRYLİC/CAPRİC GLYCERİDES, DİSODİUM EDTA, MANNİTOL, XYLİTOL, CETRİMONİUM BROMİDE, RHAMNOSE, NİACİNAMİDE, HEXYLDECANOL, SODİUM HYDROXİDE, PYRUS MALUS (APPLE) SEED EXTRACT, BRASSİCA CAMPESTRİS (RAPESEED) STEROLS, TOCOPHEROL, FRAGRANCE (PARFUM).

Bioderma Sensibio Eye Contour Gel 15 ml

Hassas ve toleransı düşük göz çevresi için yatıştırıcı ve nemlendirici bakım kremi.

Bioderma Sensibio Eye Contour Gel, hassas ve toleransı düşük göz çevresi için yoğun nemlendirici ve yatıştırıcı bakım kremidir. Göz çevresinde oluşan gerginlik ve rahatsızlık hissinin yatışmasına, şişkinliklerin ve ince kırışıklıkların görünümünü azaltmaya ve cildin nemlendirilmesine ve rahatlatılasına yardımcı olur. İçerdiği Toleridine patenti ile cildin tolerans seviyesinin yükseltilmesine destek olur. İçeriğinde yer alan Kafein ile göz altı düzensizliklerine karşı bakım sağlarken, Hyalüronik Asit ile göz çevrenin nemlendirmeye ve rahatlatmaya yardımcı olur. Jel formülü ile göz çevresini rahatlatıp nemlendirerek aynı zamanda göz çevresinde oluşan kuruluğu giderir. Parfüm ve koruyu içermez. Hipoalerjeniktir. Kontakt lens kullanıcılarının kullanımı için uygundur.

Kullanım Önerisi:

Günde bir veya iki kez temizlenmiş göz çevrenize parmak uçarınızla hafif masaj yaparak uygulayınız. Cildinizi temizlemek için Sensibio H2O ya da Sensibio Foaming Gel kullanmanızı tavsiye ederiz.

Uygun Cilt Tipi:

Hassas ve toleransı düşük ciltler.

Ürün İçeriği:

WATER/AQUA, GLYCERİN, DİMETHİCONE, POLYETHYLENE, TRİDECYL TRİMELLİTATE, CAPRYLİC/CAPRİC TRİGLYCERİDE, İSOSTEARYL ALCOHOL, BUTYLENE GLYCOL COCOATE, FRUCTOOLİGOSACCHARİDES, MANNİTOL, XYLİTOL, CAFFEİNE, SODİUM HYALURONATE, GLYCYRRHETİNİC ACİD, RHAMNOSE, LAMİNARİA OCHROLEUCA EXTRACT, ACRYLATES/ C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, PENTYLENE GLYCOL, 1,2-HEXANEDİOL, CAPRYLYL GLYCOL, DİSODİUM EDTA, SODİUM HYDROXİDE, ETHYLCELLULOSE.