Ürün Güven List
  • ORJİNAL ÜRÜN
  • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • HEDİYE DENEME ÜRÜNLER
SON BAKTIĞINIZ ÜRÜNLER
 
Bioderma Normal Karma Ciltlere Özel Nem Takviyesi Seti
Bioderma Normal Karma Ciltlere Özel Nem Takviyesi Seti

Bioderma Normal Karma Ciltlere Özel Nem Takviyesi Seti

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 359,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 305,15 TL(KDV Dahil)
Barkod : 9900000047803

Bioderma Hydrabio Serum 40 ml

Nemsiz ciltler için hyalüronik asit içeren cildi yoğun nemlendirici, yenileyici ve aydınlatıcı serum.

Bioderma Hydrabio Serum, nemsiz ciltler için gün içerisinde maruz kalınan çevresel faktörler nedeniyle nemsiz kalan ciltte oluşan ince çizgileri ve gerginlik hissini azaltmaya yardımcı bakım kremidir. İçeriğinde yer alan Aquagenium patenti ile cildin doğal nemlendireme sürecini yeniden harekete geçirerek ciltteki su dolaşımını artırmaya yardımcı olur, Hyalüronik Asit, Ksilitol ve Gliserin ile cildi derinlemesine nemlendirir, cildin su kaybını önlemeye yardımcı olur, kaybettiği ışıltısına yeniden kavuşturur ve ince çizgilerin görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur. Uzun süreli nemlendirme etkisi ile cildinizin esnekliğinin ve parlaklığının yeniden kazandırılmasına destek olur. İçerdiği D.A.F komplesi ile de cildin tolerans seviyesinin yükseltilmesine yardımcı olur. Akışkan ve kolay emilen yapısıyla makyaj bazı olarak da kullanılabilir.

Kullanım Önerisi:

Sabah ve/veya akşam Hydrabio H2O ya da Hydrabio Tonique ile temizlediğiniz yüz ve boyun bölgenize hafif masaj eşliğinde uygulayınız.

Uygun Cilt Tipi:

Kuru ve nemsiz ciltler.

Ürün İçeriği:

AQUA/WATER/EAU, GLYCERİN, XYLİTOL, SODİUM POLYACRYLATE, DİMETHİCONE, CYCLOPENTASİLOXANE, TRİDECETH-6, DİSODİUM EDTA, NİACİNAMİDE, PEG/PPG-18/18 DİMETHİCONE, FRUCTOOLİGOSACCHARİDES, MANNİTOL, SODİUM HYALURONATE, HEXYLDECANOL, CAPRYLİC/CAPRİC TRİGLYCERİDE, RHAMNOSE, LAMİNARİA OCHROLEUCA EXTRACT, PYRUS MALUS (APPLE) SEED EXTRACT, BRASSİCA CAMPESTRİS (RAPESEED) STEROLS, TOCOPHEROL, CHLORPHENESİN, PHENOXYETHANOL, FRAGRANCE (PARFUM).

Bioderma Hydrabio Gel-Creme 40 ml

Nemsiz, normal ve karma ciltler için ışıltı veren nemlendirici jel krem.

Bioderma Hydrabio Gel-Creme, nemsiz, normal ve karma ciltler için geliştirilmiş cildi derinlemesine nemlendirir ve cildin nem seviyesini dengeleyerek cildin kaybettiği ışıltısına, canlılığına ve ipeksi yumuşaklığına yeniden kavuşmasına yardımcı olur. Cildin dokusunu düzenlemeye yardımcı olur. Gün içerisinde maruz kalınan çevresel faktörler nedeniyle nemsiz kalan ciltte oluşan ince çizgiler ve gerginlik hissini yatıştırmaya ve nemlendirmeye destek olur. İçeriğinde yer alan Aquangenium patenti ile doğal nemlendirme sürecini yeniden harekete geçirerek ciltteki su dolaşımını artırır ve içerdiği E Vitamini ile erken cilt yaşlanmasına karşı cildinizi korumaya yardımcı olur. Nemsiz kalmış cildinizi derinlemesine nemlendirerek, yumuşaklık ve doğal bir canlılık kazandırır. Makyaj bazı olarak da kullanabilirsiniz. Çok yüksek cilt toleransına sahiptir.

Kullanım Önerisi:

Sabah ve/veya akşam Hydrabio H2O ya da Hydrabio Tonique ile temizlediğiniz yüz ve boyun bölgenize hafif masaj eşliğinde uygulayınız.

Uygun Cilt Tipi:

Nemsiz ciltler.

Ürün İçeriği:

AQUA/WATER/EAU, GLYCERİN, İSODODECANE, CYCLOPENTASİLOXANE, DİPROPYLENE GLYCOL, NİACİNAMİDE, SQUALANE, POLYMETHYLSİLSESQUİOXANE, C14-22 ALCOHOLS, HDİ/TRİMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER, AMMONİUM ACRYLOYLDİMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, C30-45 ALKYL CETEARYL DİMETHİCONE CROSSPOLYMER, CARBOMER, PENTYLENE GLYCOL, TOCOPHERYL ACETATE, C12-20 ALKYL GLUCOSİDE, STEARETH-21, DİSODİUM EDTA, SALİCYLİC ACİD, SODİUM HYDROXİDE, MANNİTOL, XYLİTOL, HEXYLDECANOL, PEG/PPG-18/18 DİMETHİCONE, RHAMNOSE, MALACHİTE EXTRACT, PYRUS MALUS (APPLE) SEED EXTRACT, BRASSİCA CAMPESTRİS (RAPESEED) STEROLS, TOCOPHEROL, FRAGRANCE (PARFUM).