Ürün Güven List
  • ORJİNAL ÜRÜN
  • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • HEDİYE DENEME ÜRÜNLER
SON BAKTIĞINIZ ÜRÜNLER
 
Bioderma Photoderm AR spf 50+ Tinted Cream 30ml
Bioderma Photoderm AR spf 50+ Tinted Cream 30ml

Bioderma Photoderm AR spf 50+ Tinted Cream 30ml

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 127,50 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 108,37 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3401353789159
BİODERMA 3 AL 2 ÖDE KAPAMYASI

Bioderma Photoderm AR SPF50+, 30 ml

Hassas ve kızarıklık eğilimli ciltler için cilt tonunu eşitleyici güneş koruyucu.

Bioderma Photoderm AR SPF50+, hassas ve kızarıklık eğilimli ciltler için renkli güneş koruyucudur. İçerdiği SPF50+ ile çok yüksek anti UVB etkisi ve benzersiz UVA önleyici performansı ile güneşe karşı güvenli koruma sağlar. İçeriğinde yer alan Hücresel Bioprotection patenti ile zararlı UV ışınlarına karşı hücrelerin korunmasına ve cildin erken yaşlanmasını önlemeye yardımcı olur ve RosactivTM patenti ile kızarıklık oluşumunu ve kızarıklığın yayılmasını önlemeye yardımcı olur. Renkli dokusu ile cilt tonunu eşitleyerek kızarıklık görünümünün azalmasına destek olur, Enoksolon ile de cildi yatıştırmaya destek olur. Ciltte beyaz izler ve yağlı bir tabaka bırakmaz. Güneş yanığı ve güneş alerjisine karşı koruma sağlamaya yardımcı olur. Açık ten rengi ile uyumlu doğal rengi cilt tonunu dengelemeye yardımcıdır. Parfüm içermez ve suya dayanıklıdır.

Kullanım Önerisi:

Kullanmadan önce kutuyu iyice çalkalayınız. Güneşe maruz kalmadan önce bol miktarda ve eşit bir şekilde yüzünüze masaj yaparak uygulayınız. Korumayı devam ettirmek için terleme, yüzme ve kurulanma sonrasını sık sık uygulamayı tekrarlayınız. Göz çevresi ile temasından kaçınınız.

Uygun Cilt Tipi:

Hassas ve kızarıklık eğilimli ciltler.

Ürün İçeriği:

AQUA/WATER/EAU, DİCAPRYLYL CARBONATE, OCTOCRYLENE, DİPROPYLENE GLYCOL, METHYLENE BİS-BENZOTRİAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL [NANO], BUTYL METHOXYDİBENZOYLMETHANE, CYCLOPENTASİLOXANE, BİS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRİAZİNE, HYDROXYPROPYL DİMETHİCONE BEHENATE, POTASSİUM CETYL PHOSPHATE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, GLYCYRRHETİNİC ACİD, GİNKGO BİLOBA LEAF EXTRACT, TOCOPHERYL ACETATE, ECTOİN, MANNİTOL, XYLİTOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLİGOSACCHARİDES, LAMİNARİA OCHROLEUCA EXTRACT,GLYCİNE SOJA (SOYBEAN) GERM EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL, DECYL GLUCOSİDE, SİLİCA, HYDROGENATED VEGETABLE OİL, AMMONİUM ACRYLOYLDİMETHYLTAURATE/ VP COPOLYMER, XANTHAN GUM, CİTRİC ACİD, TRİLİNOLEİN, TRİLİNOLENİN, TRİOLEİN, TRİPALMİTİN, CAPRYLİC/CAPRİC TRİGLYCERİDE, TRİSTEARİN, İRON OXİDES (Cİ 77492), İRON OXİDES (Cİ 77491), İRON OXİDES (Cİ 77499), TİTANİUM DİOXİDE (Cİ 77891), DİSODİUM EDTA, PHENOXYETHANOL, CHLORPHENESİN.

Benzer Ürünler