Ürün Güven List
  • ORJİNAL ÜRÜN
  • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • HEDİYE DENEME ÜRÜNLER
SON BAKTIĞINIZ ÜRÜNLER
 
Bioderma Photoderm Bronze Brume SPF 30 UVA 17 - 200 ml
Bioderma Photoderm Bronze Brume SPF 30 UVA 17 - 200 ml

Bioderma Photoderm Bronze Brume SPF 30 UVA 17 - 200 ml

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 152,12 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 129,30 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3701129800270
300TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE PLAJ ÇANTASI HEDİYE!

Bioderma Photoderm Bronz Dry Oil SPF30 200 ml

Tüm ciltler için doğal bronzlaşmayı hızlandırmaya yardımcı çok yüksek güneş koruyucu transparan yağ.  

Bioderma Photoderm Bronz Brume SPF30, tüm ciltler için doğal bronzlaşmayı hızlandırmaya yardımcı çok yüksek güneş koruyucu yağdır. İçeriğinde yer alan bronzlaştırıcı kompleksi ile bronzlaşma sürecinin hızlanmasına ve yoğunlaşmasına yardımcı olurken aynı zamanda doğal bronzluğun süresinin uzamasını sağlamaya yardımcı olur. İçerdiği SPF30 ile maksimum anti UVB etkisi ve benzersin UVA önleyici performansı ile güvenli güneş koruması sağlar. Hücresel Bioproctection formülü ve içerdiği E vitamini ile hücrelerin korumaya yardımcı olur ve cildi erken yaşlanmasını önlemeye destek olur.  %100 transparan ve kuru yağ dokusu ile cildi kurutmaz. Cilt yüzeyinde yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. Suya dayanaklıdır.

Kullanım Önerisi:

Kullanmadan önce kutuyu iyice çalkalayınız. Güneşe maruz kalmadan önce bol miktarda ve eşit bir şekilde yüz ve vücuduna masaj yaparak uygulayınız. Korumayı devam ettirmek için terleme, yüzme ve kurulanma sonrasını sık sık uygulamayı tekrarlayınız. Göz çevresi ile temasından kaçınınız.  Saç için kullanımı uygundur.

Uygun Cilt Tipi:

Tüm ciltler.

Ürün İçeriği:

C12-15 ALKYL BENZOATE, CYCLOPENTASİLOXANE, DİCAPRYLYL CARBONATE, HOMOSALATE, ETHYLHEXYL METHOXYCİNNAMATE, CYCLOHEXASİLOXANE, DİETHYLAMİNO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE, ETHYLHEXYL SALİCYLATE, BİS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRİAZİNE, TOCOPHERYL ACETATE, OLEOYL TYROSİNE, LUFFA CYLİNDRİCA SEED OİL, OLEİC ACİD, TOCOPHEROL, BHT, FRAGRANCE (PARFUM).

Benzer Ürünler