Ürün Güven List
  • ORJİNAL ÜRÜN
  • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • HEDİYE DENEME ÜRÜNLER
SON BAKTIĞINIZ ÜRÜNLER
 
Bioderma Photoderm Max Mineral spf50+ Compact (light) 10gr
Bioderma Photoderm Max Mineral spf50+ Compact (light) 10gr
Bioderma Photoderm Max Mineral spf50+ Compact (light) 10gr

Bioderma Photoderm Max Mineral spf50+ Compact (light) 10gr

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 159,50 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 135,58 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3401353789210
BİODERMA 3 AL 2 ÖDE KAPAMYASI

Bioderma Photoderm Max Mineral Compact SPF 50+, 10 gr Light (Açık Ton)
Kuru ve çok kuru ciltler için %100 mineral filtreli,
doğal kapatıcı etkili ve çok yüksek güneş korumasına sahip renkli kompakt pudra.

Bioderma Photoderm Max Mineral Compact SPF 50+, kuru ve çok kuru ciltler için %100 mineral filtreler ile güneşin zararlı etkilerine karşı korumaya sağlayan ve cilt tonunu eşitleyemeye yardımcı kompakt pudradır. İçerdiği SPF50+ ile çok yüksek anti UVB etkisi ve benzersiz UVA önleyici performansı ile güneşe karşı güvenli koruma sağlar. İçeriğinde yer alan Hücresel Bioprotection patenti ile zararlı UV ışınlarına karşı hücrelerin korunmasına ve cildin erken yaşlanmasını önlemeye yardımcı olur. Renkli dokusu ile eşit bir cilt görünümü sağlamaya destek olur. Güneşin zararlı ışınlarının neden olduğu güneş yanığı ve güneş alerjisi gibi hasarlardan cildinizi korumaya yardımcı olur. Cilt tonunu eşitlerken aynı zamanda sağlıklı bronz bir görünüm sağlar. Parfüm içermez ve suya dayanıklıdır. Kapatıcı etkili renkli dokusu ile cilt kusurlarını gizleyerek ton farklılıklarını gidermeye yardımcı olur.

Kullanım Önerisi:

Güneşe maruz kalmadan önce yüz ve boyun bölgenize bol ve eşit bir şekilde uygulayınız. Korumayı devam ettirmek için terleme, yüzme ve kurulanma sonrasını sık sık uygulamayı tekrarlayınız. Göz çevresi ile temasından kaçınınız.  

Uygun Cilt Tipi:

Normal, kuru ve çok kuru ciltler.

Ürün İçeriği:

İSODECYL NEOPENTANOATE, DİİSOPROPYL SEBACATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, TİTANİUM DİOXİDE [NANO], POLYETHYLENE, TRİ-C12-13 ALKYL CİTRATE, POLYMETHYL METHACRYLATE, CORN STARCH MODİFİED, ZİNC OXİDE [NANO], OZOKERİTE, BEESWAX (CERA ALBA), PENTAERYTHRİTYL TETRAİSOSTEARATE, MİCA, İRONOXİDES (Cİ 77492), ALUMİNA, LAMİNARİA OCHROLEUCA EXTRACT, İRON OXİDES (Cİ 77491), TİTANİUM DİOXİDE, İRON OXİDES (Cİ 77499), AQUA/WATER/EAU, TİTANİUM DİOXİDE (Cİ 77891), SİMETHİCONE, TRİETHOXYCAPRYLYLSİLANE, CAPRYLİC/CAPRİC TRİGLYCERİDE, MANGANESE OXİDE, BHT.

Benzer Ürünler