Ürün Güven List
  • ORJİNAL ÜRÜN
  • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • HEDİYE DENEME ÜRÜNLER
SON BAKTIĞINIZ ÜRÜNLER
 
Bioderma Photoderm Spot SPF 50+ Cream 150 ml
Bioderma Photoderm Spot SPF 50+ Cream 150 ml

Bioderma Photoderm Spot SPF 50+ Cream 150 ml

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 199,00 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 169,15 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3701129800874

Bioderma Photoderm SPOT SPF50+, 150 ml

Leke sorunu yaşayan ciltler için çok yüksek koruma sağlayan güneş koruyucu.

Bioderma Photoderm SPOT SPF50+, leke sorunu yaşayan ciltler için yüksek koruma sağlayan ve zararlı güneş ışınlarından cildinize yüksek koruma sağlayan güneş koruyucudur. İçerdiği SPF50+ ile maksimum anti UVB etkisi ve benzersin UVA önleyici performansı ile güvenli güneş koruması sağlar. Hücresel Bioproctection formülü ile hücrelerin korumaya yardımcı olurken güneş ışınlarının ciltte oluşturabileceği hasar riskinin azaltılmasına ve güneş ışınlarının neden olduğu cilt yaşlanmasının önlenmesine destek olur. İçerdiği Spesifik aktif içeriğiyle lekelenme riskini azaltmaya yardımcı olur, Glabridin ve enoksolon ile de cildin doğal yapısını korumaya ve cildi nemlendirmeye yardımcı olur. Ciltte beyaz izler ve yağlı bir tabaka bırakmaz.

Kullanım Önerisi:

Kullanmadan önce kutuyu iyice çalkalayınız. Güneşe maruz kalmadan önce bol miktarda ve eşit bir şekilde cildinize masaj yaparak uygulayınız. Korumayı devam ettirmek için terleme, yüzme ve kurulanma sonrasını sık sık uygulamayı tekrarlayınız. Göz çevresi ile temasından kaçınınız.

Uygun Cilt Tipi:

Leke sorunu yaşayan ciltler.

Ürün İçeriği:

AQUA/WATER/EAU, DİCAPRYLYL CARBONATE, OCTOCRYLENE, METHYLENE BİSBENZOTRİAZOLYL TETRAMETHYLBUTYLPHENOL [NANO], BUTYL METHOXYDİBENZOYLMETHANE, BİS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRİAZİNE, CYCLOPENTASİLOXANE, DİPROPYLENE GLYCOL, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, ECTOİN, MANNİTOL, XYLİTOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLİGOSACCHARİDES, LAMİNARİA OCHROLEUCA EXTRACT, C20-22 ALCOHOLS, DECYL GLUCOSİDE, CYCLOHEXASİLOXANE, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODİUM ACRYLOYLDİMETHYL TAURATE COPOLYMER, GLYCYRRHİZA GLABRA (LİCORİCE) ROOT EXTRACT, GLYCYRRHETİNİC ACİD, XANTHAN GUM, PROPYLENE GLYCOL, CİTRİC ACİD, PENTYLENE GLYCOL, CAPRYLİC/CAPRİC TRİGLYCERİDE, DİSODİUM EDTA, SODİUM HYDROXİDE, PHENOXYETHANOL, CHLORPHENESİN.

Benzer Ürünler