Ürün Güven List
  • ORJİNAL ÜRÜN
  • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • HEDİYE DENEME ÜRÜNLER
SON BAKTIĞINIZ ÜRÜNLER
 
Bioderma Pigmentbio Night Renewer 50 ml
Bioderma Pigmentbio Night Renewer 50 ml

Bioderma Pigmentbio Night Renewer 50 ml

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 279,50 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 237,57 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3701129800089
BİODERMA 3 AL 2 ÖDE KAPAMYASI

Bioderma Pigmentbio Night Renewer 50 ml

Leke sorunu yaşayan hassas ciltler için leke görünümünü azaltıcı, aydınlatıcı ve sıkılaştırıcı gece bakım kremi.

Bioderma Pigmentbio Night Renewer, leke sorunu yaşayan hassas ciltler için cilt yüzeyindeki leke görünümünü azalmaya yardımcı, aydınlatıcı ve cildi sıkılaştırıcı gece bakım kremidir. İçeriğinde yer alan LumiReveal Teknoloji ile cildin doğal ışıltısını geri kazandırmaya yardımcı olurken aynı zamanda ciltte lekeye neden olan etkilerin azaltılmasına da yardımcı olur. İçeriğindeki antioksidan etkili C ve E vitaminleri ile cildi erken yaşlanma belirtilerine karşı korur, cildin aydınlanmasına ve canlanmasına destek olur ve Taze C Vitamini ile leke görünümünün azaltılmasına yardımcı olur. İçeriğindeki aktif bileşenler ile cildi pürüzsüzleştirmeye ve sıkılaştırmaya yardımcı uyarıcı bir bakım sağlar.  Vitamin PP ile de cildi derinlemesine nemlendirir ve cilt bariyerini korur, Salisilik Asit ile de cildinize pürüzsüz ve aydınlık bir görünüm kazandırır. Hafif dokusu sayesinde cilt tarafından kolayca emilir.

Kullanım Önerisi:

Pigmentbio H2O ya da Pigmentbio Foaming Cream ile temizlediğiniz yüz ve boyun bölgenize akşamları uygulayınız. Tek başına ve ya geceleri Pigmentbio C-Concentrate ile kullanmanızı tavsiye ederiz.

Uygun Cilt Tipi:

Leke sorunu yaşayan hassas ciltler.

Ürün İçeriği:

AQUA/WATER,GLYCERİN,PROPANEDİOL,SQUALANE,ASCORBYL GLUCOSİDE,DİPROPYLENE GLYCOL,NİACİNAMİDE,BUTYLENE GLYCOL,POLYMETHYLSİLSESQUİOXANE,HDİ/TRİMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER,CARBOMER,SODİUM HYDROXİDE,PENTYLENE GLYCOL,TOCOPHERYL ACETATE,C14-22 ALCOHOLS,1-2-HEXANEDİOL,CAPRYLYL GLYCOL,AMMONİUM ACRYLOYLDİMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER,SALİCYLİC ACİD,SODİUM CİTRATE,LYSİNE,AZELAİC ACİD,C12-20 ALKYL GLUCOSİDE,DİSODİUM  PHOSPHATE,HANNİTOL,XYLİTOL,ANDROGRAPHİS PANİCULATA LEEF EXTRACT,RHAMİNOSE,SODİUM METABİSULFİTE,POTASSİUM PHOSPHATE,SACCHARİDE İSOMERATE,BİOSACCHARİDE GUM-1,GLYCYRRHİZA GLABRA  ROOT EXTRACT,GLYCERYL CAPRYLATE,SODİUM ANİSATE,SODİUM LEVUUNATE,FRUCTOOLİGOSACCHARİDES,CAPRYLİC/CAPRİC TRİGLYCERİDE,HEXAPEPTİDE-2,LAMİNARİA OCHROLEUCA EXTRACT,FRAGRANCE.

Benzer Ürünler