Ürün Güven List
  • ORJİNAL ÜRÜN
  • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • HEDİYE DENEME ÜRÜNLER
SON BAKTIĞINIZ ÜRÜNLER
 
Bioderma Pigmentbio Sensitive Areas Brightening Care 75 ml
Bioderma Pigmentbio Sensitive Areas Brightening Care 75 ml

Bioderma Pigmentbio Sensitive Areas Brightening Care 75 ml

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 179,50 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 152,58 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3701129800096
BİODERMA 3 AL 2 ÖDE KAPAMYASI

Bioderma Pigmentbio Sensitive Areas 75 ml

Hassas, özel bölgeler ve eklem bölgelerde görülen kararmaları azaltmaya yardımcı, aydınlatıcı ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı nemlendirici ve yatıştırıcı bakım kremi.

Bioderma Pigmentbio Sensitive Areas, hassas ve özel bölgeler ve eklem bölgelerinde oluşan kararmaları azaltmaya yardımcı cildi aydınlatarak cilt tonunu eşitlemeye yardımcı bakım kremidir. Diz, dirsek, koltuk altı, uyluk ve kasık gibi eklem bölgelerinde ve diğer hassas bölgelerdeki kararmayı azalmaya ve cildi aydınlatırken cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. Ciltte hassasiyet nedeniyle oluşan kızarıklık görünümünü nemlendirerek yatışmasına destek olur. Geliştirilmiş formülü ile cildi yatıştırır ve doğal ışıltısını geri kazandırmak için lekelerin oluşumuna karşı bakım sağlar. Sadece vücut kullanımına uygundur. Ciltte yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. Cildinizi aydınlatırken ciltteki ton farklılıklarının eşitlenmesine yardımcı olur.

Kullanım Önerisi:

Uygulamak istediğiniz bölgeyi Pigmentbio Foaming Cream ile temizledikten sonra güne bir veya iki kere uygulayınız. Hassasiyet kaynaklı kızarıklık görünümünü ve cilt tonundaki düzensizliği önleyebilmek için ağda, tıraş, lazer vb. uygulamalardan hemen sonra kullanabilirsiniz.

Uygun Cilt Tipi:

Normal ve hassas ciltler için.

Ürün İçeriği:

AQUA/WATER/EAU,GLYCERİN,CETYL ALCOHOL,DİMETHİCONE,POLYMETHYLSİLSESQUİOXANE,DİPROPYLENE GLYCOL,PROPYLHEPTYL CAPRYLATE,CAPRYLİC/CAPRİC TRİGLYCERİDE,HDİ/TRİMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER,C14-22 ALCOHOLS,PENTYLENE GLYCOL,CARBOMER,POLYSİLİCONE-11,CAPRYLYL GLYCOL,1-2-HEXANEDİOL,AMMONİUM ACRYLOYLDİMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER,BUTYLENE GLYCOL,DİSODİUM EDTA,LYSİNE,C12-20 ALKYL GLUCOSİDE,AZELAİC ACİD,LAMİNARİA OCHROLEUCA EXTRACT,MANNİTOL,SALİCYLİC ACİD,XYLİTOL,ANDROGRAPHİS PANİCULATA LEEF EXTRACT,RHAMİNOSE,SODİUM HYDROXİDE,GLYCYRRHİZA GLABRA (LİCORİCE) ROOT EXTRACT,DECYL GLUCOSİDE,FRUCTOOLİGOSACCHARİDES,TOCOPHEROL.

Benzer Ürünler