Ürün Güven List
  • ORJİNAL ÜRÜN
  • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • HEDİYE DENEME ÜRÜNLER
SON BAKTIĞINIZ ÜRÜNLER
 
Bioderma Sebium Exfoliating Gel 100ml
Bioderma Sebium Exfoliating Gel 100ml

Bioderma Sebium Exfoliating Gel 100ml

0,00
Fiyat : 99,50 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3401574131423

Bioderma Sebium Exfoliating Gel 100 ml

 

Karma, yağlı ve akneye eğilimli ciltler için peeling etkili cildi kirden ve yağdan arındırıcı temizleyici jel.

 

Bioderma Sebium Exfoliating Gel, karma, yağlı ve sivilceye eğilimli ciltler için cilt yüzeyini arındırmaya, hücresel yenilenmenin sağlanmasına yardımcı peeling etkili temizleyici jeldir. İçeriğinde yer alan Fluidavtic kompleksi ile cildin sebum (yağ) seviyesini dengeler. Ciltteki gözenekleri arındırmaya ve sıkılaştırmaya destek olur. Cildi kir ve fazla yağdan arındırırken peeling etkisi ile ciltteki ölü hücreleri arındırır. Ciltte siyah nokta, akne ve sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Gel yapısı ile cildinizi yağ, kir ve makyaj kalıntılarından temizler. Cildinizin doğal bir canlılık kazanmasını sağlar.

Kullanım Önerisi:

Nemli yüzünüze 1-2 dakika dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Uygulandıktan sonra yüzünüzü bol su ile durulayınız ve nazikçe kurulayınız. Haftada bir veya iki kez uygulanabilir. Göz çevresi ile temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile yıkayınız. Cilt bakımınızı tamamlamak için arındırdığınız cildinize Bioderma Sebium Bakım Kremi’ni kullanmanızı tavsiye ederiz.

 

Uygun Cilt Tipi:

Karma, yağlı ve akneye eğilimli ciltler.

Ürün İçeriği:

AQUA/WATER/EAU, CELLULOSE ACETATE, SODİUM LAURETH SULFATE, XANTHAN GUM, LAURYL GLUCOSİDE, GLYCOLİC ACİD, SODİUM CİTRATE, SODİUM HYDROXİDE, SALİCYLİC ACİD, MANNİTOL, XYLİTOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLİGOSACCHARİDES, PROPYLENE GLYCOL, GİNKGO BİLOBA LEAF EXTRACT, FRAGRANCE (PARFUM).