Ürün Güven List
  • ORJİNAL ÜRÜN
  • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • HEDİYE DENEME ÜRÜNLER
SON BAKTIĞINIZ ÜRÜNLER
 
Bioderma Sebium Global Cover 30ml
Bioderma Sebium Global Cover 30ml

Bioderma Sebium Global Cover 30ml

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 149,50 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 127,08 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3401360145207
BİODERMA 3 AL 2 ÖDE KAPAMYASI

Bioderma Sebium Global Cover 30 ml

Akne eğilimli ve siyah noktalı ciltler için sivilce karşıtı etki ve kapatıcılık sağlayan renkli bakım kremi.

Bioderma Sebium Global Cover, akneye eğilimli ve siyah noktalı ciltler için sebum (yağ) seviyesini dengelemeye ve cilt pürüzlerinin oluşumunu önlemeye yardımcı renkli dokulu bakım kremidir. Renkli dokusu ile cilt pürüzlerinin görünürlüğünü kapatmaya ve yeniden oluşumunu engellemeyi sağlar. 12 saat boyunca kapatıcı ve matlaştırıcı etkisi devam ederken cildiniz doğal bir görünüm kazanır. İçeriğinde yer alan AHA esterleri ve Salisilik Asit ile gözenekleri arındırmaya ve cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olur, Enoksolon ile cildi yatıştırır ve kızarıklığı azaltmaya destek olur, Çinko Glukonat ile cildi arındırırken parlama problemini kontrol altına alır ve Gliserin ile cildi derinlemesine nemlendirir, SeboRestore ile sebum (yağ) yapısındaki bozulmayı gidermeye, sebumun doğal yapısını geri kazandırmaya ve sivilce karşıtı bakım sağlamaya yardımcı olur. Gözenekleri tıkamaz ve akışkan dokusu ile cilt tarafından kolayca emilir. Kapağında yer alan yeşil renkli kapatıcı ile bölgesel kızarıklıkların kapatılmasını sağlar.

Kullanım Önerisi:

Temizlemiş cildinize, önce kapakta yer alan yeşil renkli kapatıcıyı, cildinizde kızarık görünen bölgelerin üzerine uygulayınız. Daha sonra ürünün kapağını çevirerek açın ve renkli sıvıyı yüzünüzün tamamına yayınız. Akışkan bir dokusu olduğu için her kullanımdan sonra kapağı sıkıca kapatınız. Cildinizi temizlemek için Sebium Foaming Gel veya Sebium H2O kullanmanızı tavsiye ederiz.

Uygun Cilt Tipi:

Akneye eğilimli ve siyah noktalı ciltler.

Ürün İçeriği:

FLUİD 30 ML - İNGREDİENTS: AQUA/WATER/EAU, Dİ-C12-13 ALKYL MALATE, TİTANİUM DİOXİDE (Cİ 77891), DİİSOPROPYL ADİPATE, ALUMİNUM STARCH OCTENYLSUCCİNATE, PROPANEDİOL, İSONONYL İSONONANOATE, PEG-30 DİPOLYHYDROXYSTEARATE, ZİNC GLUCONATE, PENTAERYTHRİTYL DİSTEARATE, CAPRYLİC/CAPRİC TRİGLYCERİDE, İRON OXİDES (Cİ 77492), DİSTEARDİMONİUM HECTORİTE, SALİCYLİC ACİD, BİS-PEG/PPG-14/14 DİMETHİCONE, İRON OXİDES (Cİ 77491), BAKUCHİOL, HYDROGENATED LECİTHİN, GLYCYRRHETİNİC ACİD, CANDİDA BOMBİCOLA/GLUCOSE/METHYL RAPESEEDATE FERMENT, XANTHAN GUM, İRON OXİDES (Cİ 77499), ALCOHOL DENAT., SODİUM HYDROXİDE, LAMİNARİA OCHROLEUCA EXTRACT, XYLİTOL, PROPYLENE GLYCOL, DİMETHİCONE, RHAMNOSE, CİTRİC ACİD, FRUCTOOLİGOSACCHARİDES, MANNİTOL, GİNKGO BİLOBALEAF EXTRACT, POTASSİUM SORBATE, PENTAERYTHRİTYL TETRA-Dİ-T-BUTYL HYDROXYHYDROCİNNAMATE, TRİİSOPROPANOLAMİNE, FRAGRANCE(PARFUM). COMPACT 2 G - İNGREDİENTS: DİİSOSTEARYL MALATE, TİTANİUM DİOXİDE (Cİ 77891), SİLİCA, PPG-3 MYRİSTYL ETHER, BİS-DİGLYCERYL POLYACYLADİPATE-2, OCTYLDODECANOL, POLYETHYLENE, TİTANİUM DİOXİDE [NANO], HYDROGENATED CASTOR OİL, CERA ALBA/BEESWAX/CİRE D´ABEİLLE, İSONONYL İSONONANOATE, CAPRYLİC/CAPRİC TRİGLYCERİDE, CHROMİUM(İİİ) OXİDE (Cİ 77288), ZİNC OXİDE [NANO], ALUMİNUMHYDROXİDE, STEARİC ACİD, SUCROSE TETRASTEARATE TRİACETATE, DİSTEARDİMONİUM HECTORİTE, İRON OXİDES (Cİ 77492), ZİNC GLUCONATE, MİCA, LAMİNARİA OCHROLEUCA EXTRACT, PROPYLENECARBONATE,BLUE1 LAKE(Cİ 42090), TRİETHOXYCAPRYLYLSİLANE,BHT.

Benzer Ürünler