Ürün Güven List
  • ORJİNAL ÜRÜN
  • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • HEDİYE DENEME ÜRÜNLER
SON BAKTIĞINIZ ÜRÜNLER
 
Bioderma Sensibio AR BB Cream 40ml
Bioderma Sensibio AR BB Cream 40ml

Bioderma Sensibio AR BB Cream 40ml

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 169,50 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 144,08 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3401351278051

Bioderma Sensibio AR BB Cream 40 ml

Kızarıklığa eğilimli hassas ciltler için kızarıklık görünümünü azaltmaya, cildi UV ışınlarına karşı korumaya ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı BB krem.

Bioderma Sensibio AR BB Cream, kızarıklığa eğilimli hassas ciltlerde kızarıklığın yoğunluğunun ve görülme sıklığının azaltılmasına yardımcı olur. Cildinizi derinlemesine nemlendirirken kuruluğa bağlı gerginlik ve yanma hissini en aza indirgemeyi hedefler. Renkli dokusu ile kızarıklık görünümünü kapatmaya ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur. İçeriğinde yer alan SPF30 ile cildinizi güneşin UV ışınlarına karşı korumaya destek olur. İçeriğinde yer alan Özel Rosactiv patenti ile kızarıklığa neden olan temel faktörlere karşı etki sağlar, Patentli D.A.F kompleksi ile de cildin tolerans eşiğini yükseltmeye yardımcı olur. Ciltte kadifemsi bir his bırakır ve cildinizi gün boyu nemlendirir ve yatıştırır.

Kullanım Önerisi:

Sabahları Sensibio DS+ Foaming Gel ya da Sensibio H2O ile önceden temizlediğiniz cildinize dokusu cilt tonunuzla uyum sağlayana kadar yayınız. Sensibio AR BB Cream’i sabahları, geceleri ise Sensibio AR Cream’i temiz cildinize uygulamanızı tavsiye ederiz.

            * Güneşli dönemlerde, hassas ve kızarıklık sorunu yaşayan ciltler için özel olarak geliştirilen güneş koruyucu Photoderm AR’ı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Uygun Cilt Tipi:

Hassas ve kızarıklık eğilimli ciltler. 

Ürün İçeriği:

AQUA/WATER/EAU, GLYCERİN, CYCLOPENTASİLOXANE, DİMETHİCONE, OCTOCRYLENE, TİTANİUM DİOXİDE (Cİ 77891), HDİ/TRİMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER, TİTANİUM DİOXİDE (NANO), DİPROPYLENE GLYCOL, PEG-10 DİMETHİCONE, SORBİTOL, CAPRYLİC/CAPRİC TRİGLYCERİDE, BUTYL METHOXYDİBENZOYLMETHANE, CYCLOHEXASİLOXANE, CANOLA/CANOLA OİL/HUİLE DE COLZA, SİLİCA, İRON OXİDES (Cİ 77492),  PROPYLENE GLYCOL, DİMETHİCONE/VİNYL DİMETHİCONE CROSSPOLYMER, DİSTEARDİMONİUM HECTORİTE, GLYCYRRHETİNİC ACİD,  SODİUM CHLORİDE, PENTYLENE GLYCOL, İRON OXİDES (Cİ 77491),  DİMETHİCONE/POLYGLYCERİN-3 CROSSPOLYMER, 1,2-HEXANEDİOL, CAPRYLYL GLYCOL, DİSODİUM EDTA, HYDROGENATED LECİTHİN, GLYCİNE SOJA (SOYBEAN) GERM EXTRACT, PROPYLENE CARBONATE, İRON OXİDES (Cİ 77499), LAMİNARİA OCHROLEUCA EXTRACT, MANNİTOL, PVP, XANTHAN GUM, XYLİTOL, GİNKGO BİLOBA LEAF EXTRACT, SODİUM CİTRATE, ALLANTOİN, RHAMNOSE, CETRİMONİUM CHLORİDE, SODİUM HYDROXİDE, LECİTHİN, CAMELLİA SİNENSİS LEAF EXTRACT, FRUCTOOLİGOSACCHARİDES, TOCOPHEROL, CİTRİC ACİD, FRAGRANCE (PARFUM).