Ürün Güven List
  • ORJİNAL ÜRÜN
  • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • HEDİYE DENEME ÜRÜNLER
SON BAKTIĞINIZ ÜRÜNLER
 
La Roche Posay Akneye Eğilim Gösteren Ciltler için Kapatıcı Bakım ve Güneş Koruma Seti
La Roche Posay Akneye Eğilim Gösteren Ciltler için Kapatıcı Bakım ve Güneş Koruma Seti

La Roche Posay Akneye Eğilim Gösteren Ciltler için Kapatıcı Bakım ve Güneş Koruma Seti

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 284,80 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 242,08 TL(KDV Dahil)
Barkod : 9900000055384

La Roche Posay Effaclar Duo (+) Unifiant Light Shade- Açık Ton 40 Ml

Yağlı, akneye eğilimli ve hassas ciltler için geliştirilmiş kapatıcı etkili, matlaştırıcı ve cilt rengi eşitleyici bakım kremi.

Effaclar Duo (+) Unifiant cilt kusuru, lekeleri ve problemleri tekrarlama karşıtı etkisi ile cilt rengi eşitleyici bakım kremidir. Yağlı, akneye, alerjiye eğilimli hassas ciltler için kadın ve erkekler üzerinde dermatolojik olarak test edilmiştir. Ciltteki fazla sebum (yağ) seviyesini dengeleyerek mat bir görünüm kazandırır. Cilt kusurlarının azalmasına, leke oluşumunun azalmasına ve cildi yenilemeye yardımcı olur. İçeriğinde yer alan LHA ve salisilik asit nazik birer mikro soyucudur. Niacinamide ise cildinizi yatıştırır, rahatlatır ve kızarıklığını azaltır. Cildinizdeki fazla yağı azaltırken saflaştırılmış mineral pigmentleri ile gözenekleri tıkamadan, cilt rengini eşitleyerek hafif ve doğal bir kapatıcılık sunar. Cildinizde yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. Ciltteki kırmızı ve kahverengi lekelerin görünümünü azaltmayı hedefler. Komedojenik değildir ve 12 saatten itibaren etki etmeye başlar. Effaclar Duo (+) Unifiant Light açık tenli kişiler için idealdir. Mükemmel bir makyaj bazıdır.

Kullanım Önerisi:

Effaclar Jel ile cildinizi temizledikten sonra Effaclar Duo (+) Unifiant’ı iyice çalkalayın ve yeterli bir miktar parmak ucunuza alınız. Kremi parmaklarınızın arasında ısıtıp, yüzünüzün içinden dışına doğru cilt kusurlarına zarar vermeden nazikçe uygulayınız.

Uygun Cilt Tipi:

Yağlı, akneye ve alerjiye eğilimli hassas ciltler.

Ürün İçeriği:

AQUA / WATER, GLYCERİN, DİMETHİCONE,İSOCETYL STEARATENİACİNAMİDE,İ SOPROPYL LAUROYL SARCOSİ NATE,AMMONİUM POLYACRYLOYLDİMETHYL TAURATE, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, T-BUTYL ALCOHOL, SODİUM HYDROXİDE, OLEİC ACİD, SALİCYLİC ACİD, SİLİCA SİLYLATE, POLOXAMER 338, NYLON - 1 2, POLYSORBATE 80, ZİNC PCA, LİNOLEİC ACİD, PENTAERYTHRİTYL TETRA--T-BUTYL HYDROXYHYDROCİNNAMATE, İSOHEXADECANE, 2-OLEAMİDO-1,3-OCTADECANEDİOL, CAPRYLOYL SALİCYLİC ACİD ,CAPRYLYL GLYCOL, PİROCTONE OLAMİNE, MYRİSTYL MYRİSTATE, ACRY LAMİDE/ SODİUM ACRYLOYLDİMETHYLTAURATE COPOLYMER, PARFUM / FRAGRANCE, SORBİTAN OLEATE, DİSODİUM EDTA, POTASSİUM CETYL PHOSPHATE, BHT, GLYCERYL STEARATE SE, /- MAY CONTAİN Cİ 77891 / TİTANİUM DİOXİDE, Cİ 77491, Cİ 77492, Cİ 77499 / İRON OXİDES, MİCA

La Roche Posay Anthelios Anti-Shine Spray SPF50, 75 ml

Hassas, yağlı ve akneye eğilimli ciltler için sebum ve ter kaynaklı parlama karşıtı, görünmez dokuda güneş koruyucu yüz spreyi.

La Roche Posay Anthelios Anti-Shine Spray SPF50, Hassas, yağlı ve akneye eğilimli ciltler için sebum ve ter kaynaklı parlamayı kontrol altına almaya yardımcı olur. Optimum UVB koruması ve UVA ışınlarına karşı güçlendirilmiş SPF50+ ile cildinizi zararlı güneş ışınlarına karşı koruma sağlar. İçeriğinde yer alan La Roche Posay Termal Su ile cildinizdeki hassasiyeti yatıştırmaya ve cildinizi ferahlatmaya yardımcı olur. İçerdiği mikro partiküller ile sebum, ter ve nem kaynaklı parlamayı anında engeller ve cildinizin mat bir görünüm kazanmasını sağlar. Cilt yüzeyinde yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. Güneşe karşı toleransı düşük ciltler için uygundur. Cildinizdeki parlamayı engellemeye çalışır. Makyaj ile uyumlu ve hızlı emilen bir dokuya sahiptir.

Kullanım Şekli:

Güneşe maruz kalmadan yarım saat önce tüm yüzünüze eşit bir şekilde, yüzden en az 15 cm mesafeyle sıkınız. Dudaklara temasında, dudakta kalan fazla ürünü siliniz. Yüzünüze eşit bir şekilde sıkınız fakat aynı yere 3 saniyeden fazla sıkmayınız. Uygulama sırasında gözünüzü ve ağzınızı kapatınız. Korumayı devam ettirmek için, 2 saatte bir ve yüzdükten, kurulandıktan ve terledikten sonra sık sık uygulamayı tekrarlayınız.

Uygun Cilt Tipi:

Hassas, yağlı ve akneye eğilimli ciltler.

Ürün İçeriği:

BUTANE, AQUA/WATER, HOMOSALATE,OCTOCRYLENE, GLYCERİN, DİMETHİCONE,ETHYLHEXYL SALİCYLATE,DİCAPRYLYL CARBONATE,NYLON-12,DİİSOPROPYL SEBACATE, BUTYL METHOXYDİBENZOYLMETHANE,STYRENE/ ACRYLATES COPOLYMER,METHOXYDİBENZIYLMETHANE,STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER,P-ANİSİC ACİD,CAPRYLYL GLYCOL,CARNOSİNE,CYCLOHEXASİLOXANE,DİSODİUM EDTA,DROMETRİZOLE TRİSİLOXANE,ETHYLHEXYL,TRİAZONE,MEL/HONEY,METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER,PEG-32,PEG-8 LAURATE,PRNTYLENE GLYCOL,PHENOXYTETHANOL ,PROPYLENE GLYCOL,SİLİCA SLYLATE,SODİUM CHLORİDE,SODİUM SACCHARİN,TOCOPHEROL,PARFUM/FRAGRANCE

Benzer Ürünler