Ürün Güven List
  • ORJİNAL ÜRÜN
  • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • HEDİYE DENEME ÜRÜNLER
SON BAKTIĞINIZ ÜRÜNLER
 
La Roche Posay Anthelios Ultra SPF50 Non-Perfumed Cream PPD 39 50ml - Sensitive Eyes
La Roche Posay Anthelios Ultra SPF50 Non-Perfumed Cream PPD 39 50ml - Sensitive Eyes

La Roche Posay Anthelios Ultra SPF50 Non-Perfumed Cream PPD 39 50ml - Sensitive Eyes

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 139,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 118,91 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3337875588560

La Roche Posay Anthelios Ultra Hydrating Cream SPF 50+, 50 ml

Hassas ve kuru ciltler için, göz çevre kullanıma uygun parfümsüz yüksek güneş koruyucu yüz bakım kremi.

 

La Roche Posay Anthelios Ultra Hydrating Cream SPF 50+, hassas ve kuru ciltler için geniş spektrumlu teknoloji ile UVA-UVB ve Infrared A ışınlarının ve hava kirliliğinin sebep olduğu hasarlara karşı cildinizi korumaya yardımcı olur. Görünmez, beyaz iz bırakmayan bir dokuya sahiptir ve suya, kuma ve tere karşı dayanıklıdır. Güneş alerjileri olarak bilinen güneşe karşı toleranssızlıkları önlemeye yardımcı olur. Cilt yüzeyinde yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. Göz çevresine uygulanabilir ve güneş alerjisine eğilim gösteren ciltler için uygundur. Cildinizi nemlendirir ve yüksek konfor sağlar. Parfüm ve paraben içermez.

Kullanım Şekli:

Güneşe çıkmadan yarım saat önce tüm yüzünüze uygulayınız. Korumayı devam ettirmek için, 2 saate bir ve her yüzmeden sonra tekrarlayınız. Cildinizin zararlı güneş ışınlarından korumak için bakımınızı Anthelios Lotion SPF50+ ile tamamlayabilirsiniz.

Uygun Cilt Tipi:

Kuru ve hassas ciltler.

Ürün İçeriği:

AQUA/WATER, DİİSOPROPYL SEBACATE, GLYCERİN, BİS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRİAZİNE, ALCOHOL DENAT, PROPANEDİOL, ETHYLHEXYL SALİCYLATE, ETHYLHEXYL TRİAZONE, C12-22 ALKYL ACRYLATE/HYDROXYETHYLACRYLATE COPOLYMER, DROMETRİZOLE TRİSİLOXANE, BUTYL METHOXYDİBENZOYLMETHANE, ALUMİNİUM STARCH OCTENYL SUCCİNATE, SİLİCA, TOCOPHEROL, ISOPROPYL LAUROYL SARCOSİNATE, ACRYLATES, COPOLYMER, AMMONİUM ACRYLOYLDİMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, CAPRYLYL GLYCOL, CİTRİC ACİD, DİSODİUM EDTA, SCUTELLARİA BAİCALENSİS EXTRACT/SCUTELLARİA BAİCALENSİS ROOT EXTRACT, T-BUTYL ALCOHOL, TEREPHTHALYLİDENE, DİCAMPHOR SULFONİC ACİD, TRİETHANOLAMİNE, XANTHAN GUM.

 

Benzer Ürünler