Ürün Güven List
  • ORJİNAL ÜRÜN
  • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • HEDİYE DENEME ÜRÜNLER
SON BAKTIĞINIZ ÜRÜNLER
 
La Roche Posay Anthelios Ultra SPF50+ Tinted BB Cream PPD 40 50ml
La Roche Posay Anthelios Ultra SPF50+ Tinted BB Cream PPD 40 50ml

La Roche Posay Anthelios Ultra SPF50+ Tinted BB Cream PPD 40 50ml

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 144,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 123,16 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3337875589185

La Roche Posay Anthelios Ultra Hydrating Cream SPF 50+ Tinted, 50 ml

Hassas ve kuru ciltler için, göz çevre kullanıma uygun parfümsüz yüksek güneş koruyucu renkli yüz bakım kremi.

La Roche Posay Anthelios Ultra Hydrating Cream SPF 50+ Tinted, hassas ve kuru ciltler için geniş spektrumlu teknoloji ile UVA-UVB ve Infrared A ışınlarının ve hava kirliliğinin sebep olduğu hasarlara karşı cildinizi korumaya yardımcı olur. Görünmez, beyaz iz bırakmayan bir dokuya sahiptir ve suya, kuma ve tere karşı dayanıklıdır. Renkli dokusu ile cilt tonunu eşitler ve içerdiği Mikro-pigmentler formülü ile her cilt ton tonuna uyum sağlar. Cildinizin aydınlık ve ferah bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Cilt yüzeyinde yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. Göz çevresine uygulanabilir ve güneş alerjisine eğilim gösteren ciltler için uygundur. Renkli yapısı ile cildi korurken aynı zamanda ciltteki kusurları kapatmaya yardımcı olur. Cildinizi nemlendirir ve korur. Parfüm ve paraben içermez.

Kullanım Şekli:

Güneşe çıkmadan yarım saat önce tüm yüzünüze ve boynunuza uygulayınız. Korumayı devam ettirmek için, 2 saate bir ve her yüzmeden sonra tekrarlayınız. Cildinizin zararlı güneş ışınlarından korumak için bakımınızı Anthelios Lotion SPF50+ ile tamamlayabilirsiniz.

Uygun Cilt Tipi:

Kuru ve hassas ciltler.

Ürün İçeriği:

AQUA/WATER, DİİSOPROPYL SEBACATE, GLYCERİN, BİS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRİAZİNE, ALCOHOL DENAT, PROPANEDİOL, ETHYLHEXYL SALİCYLATE, ETHYLHEXYL TRİAZONE, C12-22 ALKYL ACRYLATE/HYDROXYETHYLACRYLATE COPOLYMER, DROMETRİZOLE TRİSİLOXANE, BUTYL METHOXYDİBENZOYLMETHANE, ALUMİNİUM STARCH OCTENYLSUCCİNATE, CI77891/TİTANİUM DİOXİDE, SİLİCA, TOCOPHEROL, ISOPROPYL LAUROYL SARCOSİNATE, ACRYLATES COPOLYMER, AMMONİUM ACRYLOYLDİMETHYLTAURATE/VP COPOLYMER, CAPRYLYL GLYCOL, CI77491, CI77492, CI77499/IRON OXİDES, CİTRİC ACİD, DİSODİUM EDTA, SCUTELLARİA BAİCALENSİS EXTRACT/SCUTELLARİA BAİCALENSİS ROOT EXTRACT, T-BUTYL ALCOHOL, TEREPHTHALİLYDENE DİCAMPHOR SULFONİC ACİD, TRİETHANOLAMİNE, XANTHAN GUM, PARFİM/FRAGRANCE.

Benzer Ürünler