Ürün Güven List
  • ORJİNAL ÜRÜN
  • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • HEDİYE DENEME ÜRÜNLER
SON BAKTIĞINIZ ÜRÜNLER
 
La Roche Posay Effaclar Duo+ 40ml Krem
La Roche Posay Effaclar Duo+ 40ml Krem
La Roche Posay Effaclar Duo+ 40ml Krem

La Roche Posay Effaclar Duo+ 40ml Krem

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 139,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 118,91 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3337875598071

La Roche Posay Effaclar Duo (+) 40 Ml

Yağlı, akneye ve cilt kusurlarına eğilimli ciltler için sivilce ve siyah noktalara karşı etkili bakım kremi.

La Roche Posay Effaclar Duo (+) yağlı ve akneye eğilimli ciltlerdeki cilt kusurları ve lekelerle savaşır. Cildinizin nemlenmesine yardımcı olur ve yağlı bir his bırakmaz. Yağlı bölgelerin daha mat görünmesini sağlar. Zengin içeriği sayesinde leke görünümünün azalmasını, cildin yenilenmesini ve denge sağlanmasına yardımcı olur. Jel krem formülü ile cilde kolay emilim sağlar. Mükemmel bir makyaj bazıdır. Özel formülü ile cildin yağ seviyesini kontrol altına alır. Dermatolojik olarak test edilmiştir ve hassas ciltler, genç ve yetişkinler için uygundur. Komedonejik değildir ve paraben içermez.

Kullanım Önerisi:

Kremden az bir miktar alınız, parmaklarınızın arasında ısıtınız. Ardından yüzünüzün içinden dışına doğru hafifçe masaj yaparak uygulayın.

Effaclar Jel ve Effaclar Tonik ile kullanılması önerilir.

Uygun Cilt Tipi:

Sivilce ve akneye eğilimli, karma ve yağlı ciltler.

Ürün İçeriği:

AQUA /WATER, GLYCERIN, DİMETHİCONE , İSOCETYL STEARATE, NİACİNAMİDE, İSOPROPYL LAUROYLSARCOSİNATE , SİLİCA , AMMONİUM POLYACRYLOYLDİMETHYL TAURATE, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER , POTASSİUM CETYL PHOSPHATE , SORBİTAN OLEATE , ZİNC PCA, GLYCERYL STEARATE SE, İSOHEXADECANE, SODİUM HYDROXİDE, MYRİSTYL MYRİSTATE, 2-0LEAMİDO-1,3-0CTADECANEDİOL , ALUMİNUM STARCH OCTENYLSUCCİNATE , MANNOSE , POLOXAMER 338 , DİSODİUM EDTA , CAPRYLOYL SALİCYLİC ACİD , CAPRYLYL GLYCOL, VİTREOSCİLLA FERMENT, XANTHAN GUM , POLYSORBATE 80 , ACRYLAMİDE/SODİUM ACRYLOYLDİMETHYLTAURATE COPOLYMER , SALİCYLİC ACİD , PİROCTONE OLAMİNE,PARFUM / FRAGRANCE.

Benzer Ürünler