Ürün Güven List
  • ORJİNAL ÜRÜN
  • GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
  • HEDİYE DENEME ÜRÜNLER
SON BAKTIĞINIZ ÜRÜNLER
 
La Roche Posay Rosaliac AR Intense 40ml
La Roche Posay Rosaliac AR Intense 40ml

La Roche Posay Rosaliac AR Intense 40ml

0,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : 209,90 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 178,42 TL(KDV Dahil)
Barkod : 3337872413032

La Roche Posay Rosaliac AR İntense 40 Ml

Hassas ve kızarıklığa eğilimli ciltler için kızarıklık karşıtı yoğun bakım kremi.

La Roche Posay Rosaliac AR İntense hassas ve kızarıklığa eğilimli ciltlerde kızarıklık görünümü karşıtı ve antioksidan özelliğe sahip içeriğiyle ciltteki kırmızılık görünümünü azaltmaya yardımcı olur. İçeriğinde yer alan Ambophenol ile cildin rahatlamasını sağlarken Nörosensin ile de yatıştırır, La Roche Termal Su ile tahrişin önlenmesine yardımcı olur. Akışkan, tazeleyici ve yağlı bir his bırakmayan jel dokuya sahiptir. Koruyucu, paraben, alkol, parfüm ve renklendirici içermez. Hava geçirmeyen özel ambalajı ile formülün saflığını uzun süre korur.

 

Kullanım Şekli:

Sabah ve gece kızarıklık olan bölgelere uygulayınız. İdeal etkinlik ve koruma için, Rosaliac UV Leger nemlendirici veya Rosaliac CC Creme ile kullanmanızı tavsiye ederiz. Yoğun güneş ışığına maruz kaldığınız günlerde Rosaliac AR Intense ile birlikte cilt tipinize uygun Anthelios güneş koruma ürününü bakım rutininize dahil etmenizi tavsiye ederiz.

 

Uygun Cilt Tipi:

Hassas ve kızarıklığa eğilimli ciltler.

 

Ürün içeriği:

AQUA / WATER GLYCERİN İSOSTEARYL NEOPENTANOATE BUTYLENE GLYCOL PENTYLENE GLYCOL POLYSORBATE 20 TAMBOURİSSA TRİCHOPHYLLA LEAF EXTRACT GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLİC ACİD COPOLYMER DİMETHİCONE DİMETHİCONOL AMMONİUM POLYACRYLDİMETHYLTAURAMİDE / AMMONİUM POLYACRYLOYLDİMETHYL TAURATE DİSODİUM EDTA ACETYL DİPEPTİDE-1 CETYL ESTER